Iron Studio to Klub na mapie Lubina, w którym królują treningi z wykorzystaniem własnej masy ciała.

Co oferujemy?

Dwie sale, w których odbywają się zajęcia posiadają certyfikowany sprzęt do dyscyplin takich jak Kalistenika czy OCR.

Kadra

To absolutny priorytet. Na naszą pracę w głównej mierze przekłada się wiedza zdobyta na kursach, szkoleniach czy studiach pedagogicznych. Jednak fakt, że jesteśmy fanatykami w swojej dziedzinie i żyjemy sportem 100%, sprawia, że praca jest dla nas pasją.

Co proponujemy?

Organizujemy zajęcia grupowe dla dzieci i młodzieży. Chcemy pokazać, że w momencie budowania siły, sprawności czy wytrzymałości można się po prostu świetnie bawić! Stawiamy na różnorodność, nowe wyzwania i nowy wymiar treningu. Jest to świetna alternatywa organizowania wyjść klasowych. Zamiast wycieczki do kina, podarujcie uczniom odrobinę ruchu, co korzystnie zadziała na ich zdrowie, a przy tym dostarczy moc zabawy.

…ale co z tą lekcją w WF-u?

Naszym założeniem jest urozmaicenie standardowych lekcji wychowania fizycznego poprzez odwiedziny grup szkolnych w Iron Studio. Stawiamy na innowacyjne, ogólnorozwojowe zajęcia, które z pewnością zaangażują młodych podopiecznych.

Czas trwania: od 90 do 120 minut.

Jeśli nasza oferta wzbudzi u Państwa zainteresowanie i w związku z podejmowaną współpracą pojawiają się jakieś pytania – zachęcamy do kontaktu.