Szanowni Państwo,


Nasza oferta skierowana jest do zarządców firm. Pragniemy stworzyć pakiet sportowo-rekreacyjny dla Państwa pracowników. Oferta naszego klubu ma na celu polepszyć komfort życia oraz uświadomić jak ważna jest aktywność fizyczna w życiu codziennym. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z niniejszą ofertą, a może przekonają się Państwo jak duże niesie za sobą korzyści dla pracowników jak i dla Państwa.

Co mogą Państwo zyskać?

  • Polepszenie samopoczucia oraz wzrost energii i motywacji pracowników, dzięki czemu pracownik sumienniej/dokładniej będzie przykładał się do swoich obowiązków.
  • Poprawa koncentracji, odreagowanie stresu, który często rozprasza pracowników podczas wykonywanej pracy
  • Zwiększenie atrakcyjności stanowiska pracy
  • Stworzenie dobrego wizerunku w oczach pracownika.
  • Powrót pracownika do zdrowia po przebytej chorobie COVID-19

Warto również wspomnieć, że regularnie wykonywana aktywność fizyczna wiąże się z polepszeniem stanu zdrowia pracownika, co wpływa na obniżenie kosztów leczenia i mniejszą absencję chorobową.

Kim jesteśmy i co nas wyróżnia?

Historia Iron Studio rozpoczęła się w 2019 roku, kiedy to dwójka pasjonatów postanowiła otworzyć salę, jakiej w Lubinie nie było. Salę do treningu wykorzystującego własny ciężar masy ciała. Zaczynaliśmy skromnie…początkowo na 70metrowej powierzchni, gdzie prowadziliśmy zajęcia nawet dla jednej osoby. Dzięki ,,poczcie pantoflowej’’ zwiększała się stopniowo nasza liczba klubowiczów. Wzrosło także zainteresowanie proponowanym przez nas rodzajem aktywności. I tak o to, po półtora roku, zmieniliśmy lokalizację sali treningowej na kilkukrotnie większą. Rozbudowaliśmy także naszą ofertę o nowe zajęcia i powiększyliśmy kadrę trenerów. Warto też wspomnieć, że jesteśmy klubem, który organizuje warsztaty z trenerami z całego świata!
Od początku naszą ideą było stworzenie miejsca, w którym klient poczuje się tak dobrze i swobodnie, jak podczas wizyty u dobrego przyjaciela.

Co proponujemy?

  • Treningi w małych 5-6 osobowych grupach 2 bądź 3 razy w tygodniu
  • Ofertę dostosowaną do charakteru i warunków pracy oraz potrzeb pracowników
  • Profesjonalizm świadczonych usług

  • Mamy nadzieję, że nasza oferta wykupienia treningów dla pracowników i kadry menadżerskiej, na specjalnych warunkach, dopasowana do Państwa indywidualnych potrzeb okaże się atrakcyjna. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów.