Trening Runmageddon

To biegi z przeszkodami, dla osób w każdym wieku. Na trasie czekać będą na Ciebie różnego rodzaju kółka, labirynty, liny oraz drążki, które należy pokonać w jak najkrótszym czasie. Wszystko to przygotowane na specjalistycznej i mocno rozbudowanej konstrukcji jaką znajdziecie w naszym klubie. Trenowanie biegów OCR dają Ci możliwość przygotować się np. do Runmageddonu, czy innych tego typu biegów. Zajęcia będą kształtować Twoją siłę, kondycję oraz wytrzymałość i są dla każdego bez względu na poziom zaawansowania.

Handstand

Jeśli Twoim marzeniem jest stanąć na rękach to te zajęcia są właśnie dla Ciebie! Obróć swój świat do góry nogami! Każdy trening zaczynamy od intensywnej rozgrzewki pod stanie na rękach, wzmocnieniem ciała oraz ustawieniem sylwetki. Naucz się stać na rękach, popraw technikę oraz poznaj trudniejsze warianty tego ćwiczenia! Ćwiczenia są dostosowane do poziomu zaawansowania każdego z uczestników!

OPEN Studio

To czas dla Ciebie! Ćwicz co chcesz, kiedy chcesz i na czym chcesz. Szlifuj swoje umiejętności nabyte podczas zajęć lub po prostu wykonuj samodzielnie swoje plany treningowe.

Kalistenika dla kobiet

Zajęcia skierowane tylko dla kobiet. Nauczymy się techniki podstawowych ćwiczeń, wzmocnisz kluczowe mięśnie głębokie, popracujesz nad świadomością swojego ciała. Podczas treningu będziemy pracować nad kształtowaniem sylwetki, ujędrniamy ciało, oraz skupimy się nad poprawą kondycji. Dodatkowo skupimy się nad nauką bardziej zaawansowanych elementów typu podciągnięcie, pompka czy w przyszłości stanie na rękach. Trening ten jest idealnym dodatkiem dla kobiet trenujących np. Pole dance. Dzięki niemu wzrośnie twoja siła, która będzie miała przełożenie na pracę na rurce czy też w innych dyscyplinach czy w życiu codziennym. Zajęcia skierowane dla wszystkich bez względu na poziom zaawansowania.

Kalistenika

Program, który jest podstawą treningu z własną masa ciała. Nauczysz się prawidłowego wykonywania podstawowych ćwiczeń, niezależnie od tego czy jesteś początkujący czy trenujesz od lat. Krok po kroku poznasz ruchy takie jak: podciągnięcia, przysiady, pompki, dipy, muscle-up oraz wiele innych ćwiczeń. Trening ten wpływa pozytywnie na układ krwionośny człowieka oraz kształtuje koordynację, zwinność, siłę i równowagę – umożliwia rozwój ciała w pełnym zakresie ciała. Zajęcia te skierowane są do wszystkich bez względu na poziom zaawansowania. Program treningowy jest indywidualnie dopasowywany do uczestników zajęć.

Kalistenika zaawansowana

Trening kalisteniki na wyższym poziomie! Będziemy pracować nad różnorodnością ruchów, umiejętnościami w zakresie treningu z masą ciała, wyzwaniami i kombinacją metod treningowych, aby rozszerzyć naszą wizję treningu kalisteniki do nowych wymiarów!
Grupa zaawansowana stworzona została w celu:
  • Osiągania nowego poziomu siły, wytrzymałości, mocy i kontroli poprzez systematyczne podejście do trudnych procedur dotyczących treningu z masą ciała;
  • Lepsze zrozumienie zaawansowanych metod treningu, okresowości, manipulacji tempem, cykli treningowych i dostosowywania programu;

Street lifting

To budowanie naszej siły i praca z dodatkowym obciążeniem przy ćwiczeniach typu podciągnięcie, dip, musle-up czy przysiad. Kalistenikajako trening z własnym ciężarem przygotowuje nas do wejścia w Street Lifting. W treningach Street Lifting nie tylko budujemy siłe ale także pracujemy nad wytrzymałością. Trening opieramy na podstawie zmiany ciężaru dodatkowego obciążenia w danym ćwiczeniu oraz na zmianie ilości powtórzeń. Zajęcia te skierowane są tylko dla osób na poziomie zaawansowanym.

Mobility

Trening mający na celu polepszanie ruchomości, mobilności, zdolności do poruszania się oraz odpowiedniego aktywizowania naszego ciała w przełożeniu na życie codzienne czy też poprawne wykonywanie ćwiczeń. Na tych zajęciach wyjdziesz poza swoje granice. Będziemy pracować nad budowaniem siły funkcjonalnej, zmniejszymy ból, poprawimy prace ruchomości ciała oraz zwiększymy naszą mobilność oraz elastyczność.

Morning Routine

Zacznij dzień zdrowo i aktywnie! Jest to trening poranny, który doda Ci energii na cały dzień! Intensywne oraz wzmacniające ćwiczenia przyśpieszą metabolizm i dotlenią cały organizm. Nie ma nic lepszego na rozpoczęcie aktywnego dnia! Trening ten jest dobrym spalaczem tkanki tłuszczowej! Odstresuje i uszczęśliwi!

Trening personalny

Indywidualny trening, na który składa się: rozgrzewka, ułożenie planu treningowego, praca nad poprawą siły, wytrzymałości oraz sylwetki. Pomoc w osiąganiu wyznaczonego celu przez klienta w bezpieczny sposób, dostosowanie ilości treningów w tygodniu do możliwości i potrzeb klienta. Trening personalny jest całkowicie ułożony pod potrzeby klienta w zależności od jego potrzeb oraz oczekiwań. Jeżeli chcesz nauczyć się bardziej zaawansowanych elementów to będzie idealny trening dla Ciebie.