IRON Studio to miejsce, które powstało z pasji! Pasji do dyscypliny sportowej jaką jest kalistenika, która całkowicie odmieniła nasze życie.

U nas nie znajdziesz powtarzających się, nudnych treningów ani maszyn robiących ćwiczenia za Ciebie. Nieważne, czy jesteś osobą zaawansowaną czy dopiero rozpoczynasz przygodę ze sportem. Zapewniamy Cię, że znajdziesz tu coś dla siebie. Gwarantujemy, że pomożemy Ci w obraniu drogi oraz osiągnięciu wymarzonego celu.

Historia Iron Studio zaczęła się w 2019r, kiedy to dwójka pasjonatów postanowiła otworzyć salę, jakiej w okolicy nie było. Salę do treningu wykorzystującego własny ciężar masy ciała. Zaczynaliśmy skromnie… początkowo na małej 70-metrowej powierzchni, gdzie prowadziliśmy zajęcia nawet dla jednej osoby. Dzięki „poczcie pantoflowej” stopniowo zwiększała się nasza baza klubowiczów. Wzrosło także zainteresowanie proponowanym przez nas rodzajem aktywności. I tak o to, po półtora roku, zmieniliśmy lokalizację sali treningowej na kilkukrotnie większą. Rozbudowaliśmy też naszą ofertę o nowe zajęcia i powiększyliśmy kadrę trenerów. Warto też wspomnieć, że jesteśmy klubem, który organizuje wiele szkoleń ze znanymi trenerami z całego świata!

Od początku naszą ideą było stworzenie miejsca, w którym Klient poczuje się tak dobrze i swobodnie, jak podczas wizyty u dobrego przyjaciela. I udało nam się to osiągnąć, bo mamy najwspanialszych Klientów na świecie! To dzięki Wam Iron Studio może się rozwijać.


W naszej ofercie znajdziecie:
  • zajęcia dla dzieci;
  • zajęcia w małych grupach;
  • indywidualne plany treningowe dla każdego poziomu;
  • treningi personalne;
  • różnorodne warsztaty i szkolenia;
  • sportowe urodziny dla dzieci;

To Wy tworzycie to miejsce!