Kalistenika dla kobiet

Zajęcia skierowane tylko dla kobiet. Nauczymy się techniki podstawowych ćwiczeń, wzmocnisz kluczowe mięśnie głębokie, popracujesz nad świadomością swojego ciała. Podczas treningu będziemy pracować nad kształtowaniem sylwetki, ujędrniamy ciało, oraz skupimy się nad poprawą kondycji. Dodatkowo skupimy się nad nauką bardziej zaawansowanych elementów typu podciągnięcie, pompka czy w przyszłości stanie na rękach. Trening ten jest idealnym dodatkiem dla kobiet trenujących np. Pole dance. Dzięki niemu wzrośnie twoja siła, która będzie miała przełożenie na pracę na rurce czy też w innych dyscyplinach czy w życiu codziennym. Zajęcia skierowane dla wszystkich bez względu na poziom zaawansowania.

Iron Combat

Trening o dużej intensywności połączony z elementami sztuki walki. Skierowany zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Trening ten jest idealnym spalaczem tkanki tłuszczowej, podczas którego jednocześnie będziemy wzmacniać naszą siłę, koordynacje oraz kształtować sylwetkę. Skierowany jest dla wszystkich bez względu na poziom zaawansowania, ponieważ każdy element i ruch będzie uczony od podstaw. Dodatkowym atutem jest nauka samoobrony, do wykorzystania w sytuacjach stresowych życia codziennego – idealne dla kobiet!

Kalistenika

Program, który jest podstawą treningu z własną masa ciała. Nauczysz się prawidłowego wykonywania podstawowych ćwiczeń, niezależnie od tego czy jesteś początkujący czy trenujesz od lat. Krok po kroku poznasz ruchy takie jak: podciągnięcia, przysiady, pompki, dipy, muscle-up oraz wiele innych ćwiczeń. Trening ten wpływa pozytywnie na układ krwionośny człowieka oraz kształtuje koordynację, zwinność, siłę i równowagę – umożliwia rozwój ciała w pełnym zakresie ciała. Zajęcia te skierowane są do wszystkich bez względu na poziom zaawansowania. Program treningowy jest indywidualnie dopasowywany do uczestników zajęć.

Kalistenika zaawansowana

Trening kalisteniki na wyższym poziomie! Będziemy pracować nad różnorodnością ruchów, umiejętnościami w zakresie treningu z masą ciała, wyzwaniami i kombinacją metod treningowych, aby rozszerzyć naszą wizję treningu kalisteniki do nowych wymiarów!
Grupa zaawansowana stworzona została w celu:
  • Osiągania nowego poziomu siły, wytrzymałości, mocy i kontroli poprzez systematyczne podejście do trudnych procedur dotyczących treningu z masą ciała;
  • Lepsze zrozumienie zaawansowanych metod treningu, okresowości, manipulacji tempem, cykli treningowych i dostosowywania programu;

Street lifting

To budowanie naszej siły i praca z dodatkowym obciążeniem przy ćwiczeniach typu podciągnięcie, dip, musle-up czy przysiad. Kalistenikajako trening z własnym ciężarem przygotowuje nas do wejścia w Street Lifting. W treningach Street Lifting nie tylko budujemy siłe ale także pracujemy nad wytrzymałością. Trening opieramy na podstawie zmiany ciężaru dodatkowego obciążenia w danym ćwiczeniu oraz na zmianie ilości powtórzeń. Zajęcia te skierowane są tylko dla osób na poziomie zaawansowanym.

Mobility

Trening mający na celu polepszanie ruchomości, mobilności, zdolności do poruszania się oraz odpowiedniego aktywizowania naszego ciała w przełożeniu na życie codzienne czy też poprawne wykonywanie ćwiczeń. Na tych zajęciach wyjdziesz poza swoje granice. Będziemy pracować nad budowaniem siły funkcjonalnej, zmniejszymy ból, poprawimy prace ruchomości ciała oraz zwiększymy naszą mobilność oraz elastyczność.

Morning Routine

Zacznij dzień zdrowo i aktywnie! Jest to trening poranny, który doda Ci energii na cały dzień! Intensywne oraz wzmacniające ćwiczenia przyśpieszą metabolizm i dotlenią cały organizm. Nie ma nic lepszego na rozpoczęcie aktywnego dnia! Trening ten jest dobrym spalaczem tkanki tłuszczowej! Odstresuje i uszczęśliwi!

Trening personalny

Indywidualny trening, na który składa się: rozgrzewka, ułożenie planu treningowego, praca nad poprawą siły, wytrzymałości oraz sylwetki. Pomoc w osiąganiu wyznaczonego celu przez klienta w bezpieczny sposób, dostosowanie ilości treningów w tygodniu do możliwości i potrzeb klienta. Trening personalny jest całkowicie ułożony pod potrzeby klienta w zależności od jego potrzeb oraz oczekiwań. Jeżeli chcesz nauczyć się bardziej zaawansowanych elementów to będzie idealny trening dla Ciebie.