Acro Kids

ACRO KIDS – Zajęcia gimnastyczne na których uczymy się podstawowych, a w późniejszym czasie zaawansowanych elementów akrobatycznych. Przewroty w przód, w tył, stanie na głowie, mostki, skłony, skoki, przejścia szpagatowe, stania na rękach i wiele innych figur oraz przejść akrobatycznych. Nasi najmłodsi potrzebują innej metody rozciągania niż dorośli, ponieważ są one bardziej mobilne. Stabilność stawowa oraz wzmocnienie najważniejszych dla nas grup mięśniowych potrzebnych do zdrowego i bez kondycyjnego rozciągania jest priorytetem. Dzięki tym zajęciom dzieciaki zwiększą swoją elastyczność oraz wzmocnią całe ciało.
  • Nowa grupa zupełnie od podstaw;
  • Zajęcia: wtorek i czwartek 17:00;
  • Grupa 7-12 lat;
  • Małe, zamknięte grupy;
  • Koszt 159zł miesięcznie;
  • Zapisy oraz więcej info 533-043-302 lub poprzez formularz kontaktowy;
  • Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zapisów;


Sportowe urodziny

Nie wiesz się w jaki sposób zorganizować wyjątkowe urodziny dla swojego dziecka? Zachęcamy do zorganizowania sportowych urodzin u nas w klubie. Przygotowaliśmy ofertę dla najmłodszych uczestników, którzy mogą wybrać imprezę w stylu Kalisteniki i Ninja.

W ramach urodzin odbywa się lekcja wybranego sportu oraz gry, zabawy i poczęstunek. Zajęcia są prowadzone przez doświadczonego trenera. Oferta organizacji urodzin skierowana jest do wszystkich dzieci, nie tylko tych co u nas trenują. Być może właśnie podczas urodzin dzieci zaszczepią się pasją do nowej dyscypliny sportowej.

Kalistenika Kids

Zajęcia z wykorzystaniem ciężaru własnej masy ciała zawierające elementy gimnastyczne. Podczas treningów będziemy pracować nad poprawnym wykonywaniem ćwiczeń. Nie zabraknie na zajęciach rozwijania ogólnej kondycji, koordynacji, stabilizacji i siły co w późniejszym czasie prowadzi do nauki efektownych figur czy elementów gimnastycznych. Przez to, że program treningowy zawiera tylko elementy z wykorzystaniem własnej masy ciała jest on bezpieczny dla dzieci.

Ninja Kids

Biegi przeszkodowe urozmaicone wieloma przeszkodami do pokonania w jak najkrótszym czasie. Treningi przygotowują̨ do rożnego rodzaju biegów typu OCR czy Runmageddon. Podczas pokonywania przeszkód używamy siły mięśni, pracuje całe ciało, są̨ też idealną zabawą dla wszystkich fanów NINJA WARRIOR. Tory oraz przeszkody za każdym razem się̨ różnią̨ i dostosowane są̨ w taki sposób, aby umożliwić́ start zarówno poczatkującym, jak i osobom bardziej zawansowanym. Podczas tworzenia torów będziemy korzystać́ z rożnego rodzaju kółek, labiryntów, lin i drążków. Zajęcia mają charakter ogólnorozwojowy i idealnie będą̨ wzmacniać́ siłę̨, kondycję oraz wytrzymałość́.Kalistenika dla kobiet

Zajęcia skierowane tylko dla kobiet. Nauczymy się techniki podstawowych ćwiczeń, wzmocnisz kluczowe mięśnie głębokie, popracujesz nad świadomością swojego ciała. Podczas treningu będziemy pracować nad kształtowaniem sylwetki, ujędrniamy ciało, oraz skupimy się nad poprawą kondycji. Dodatkowo skupimy się nad nauką bardziej zaawansowanych elementów typu podciągnięcie, pompka czy w przyszłości stanie na rękach. Trening ten jest idealnym dodatkiem dla kobiet trenujących np. Pole dance. Dzięki niemu wzrośnie twoja siła, która będzie miała przełożenie na pracę na rurce czy też w innych dyscyplinach czy w życiu codziennym. Zajęcia skierowane dla wszystkich bez względu na poziom zaawansowania.

Iron Combat

Trening o dużej intensywności połączony z elementami sztuki walki. Skierowany zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Trening ten jest idealnym spalaczem tkanki tłuszczowej, podczas którego jednocześnie będziemy wzmacniać naszą siłę, koordynacje oraz kształtować sylwetkę. Skierowany jest dla wszystkich bez względu na poziom zaawansowania, ponieważ każdy element i ruch będzie uczony od podstaw. Dodatkowym atutem jest nauka samoobrony, do wykorzystania w sytuacjach stresowych życia codziennego – idealne dla kobiet!

Kalistenika

Program, który jest podstawą treningu z własną masa ciała. Nauczysz się prawidłowego wykonywania podstawowych ćwiczeń, niezależnie od tego czy jesteś początkujący czy trenujesz od lat. Krok po kroku poznasz ruchy takie jak: podciągnięcia, przysiady, pompki, dipy, muscle-up oraz wiele innych ćwiczeń. Trening ten wpływa pozytywnie na układ krwionośny człowieka oraz kształtuje koordynację, zwinność, siłę i równowagę – umożliwia rozwój ciała w pełnym zakresie ciała. Zajęcia te skierowane są do wszystkich bez względu na poziom zaawansowania. Program treningowy jest indywidualnie dopasowywany do uczestników zajęć.

Kalistenika zaawansowana

Trening kalisteniki na wyższym poziomie! Będziemy pracować nad różnorodnością ruchów, umiejętnościami w zakresie treningu z masą ciała, wyzwaniami i kombinacją metod treningowych, aby rozszerzyć naszą wizję treningu kalisteniki do nowych wymiarów!
Grupa zaawansowana stworzona została w celu:
  • Osiągania nowego poziomu siły, wytrzymałości, mocy i kontroli poprzez systematyczne podejście do trudnych procedur dotyczących treningu z masą ciała;
  • Lepsze zrozumienie zaawansowanych metod treningu, okresowości, manipulacji tempem, cykli treningowych i dostosowywania programu;

Street lifting

To budowanie naszej siły i praca z dodatkowym obciążeniem przy ćwiczeniach typu podciągnięcie, dip, musle-up czy przysiad. Kalistenikajako trening z własnym ciężarem przygotowuje nas do wejścia w Street Lifting. W treningach Street Lifting nie tylko budujemy siłe ale także pracujemy nad wytrzymałością. Trening opieramy na podstawie zmiany ciężaru dodatkowego obciążenia w danym ćwiczeniu oraz na zmianie ilości powtórzeń. Zajęcia te skierowane są tylko dla osób na poziomie zaawansowanym.

Mobility

Trening mający na celu polepszanie ruchomości, mobilności, zdolności do poruszania się oraz odpowiedniego aktywizowania naszego ciała w przełożeniu na życie codzienne czy też poprawne wykonywanie ćwiczeń. Na tych zajęciach wyjdziesz poza swoje granice. Będziemy pracować nad budowaniem siły funkcjonalnej, zmniejszymy ból, poprawimy prace ruchomości ciała oraz zwiększymy naszą mobilność oraz elastyczność.

Morning Routine

Zacznij dzień zdrowo i aktywnie! Jest to trening poranny, który doda Ci energii na cały dzień! Intensywne oraz wzmacniające ćwiczenia przyśpieszą metabolizm i dotlenią cały organizm. Nie ma nic lepszego na rozpoczęcie aktywnego dnia! Trening ten jest dobrym spalaczem tkanki tłuszczowej! Odstresuje i uszczęśliwi!

Trening personalny

Indywidualny trening, na który składa się: rozgrzewka, ułożenie planu treningowego, praca nad poprawą siły, wytrzymałości oraz sylwetki. Pomoc w osiąganiu wyznaczonego celu przez klienta w bezpieczny sposób, dostosowanie ilości treningów w tygodniu do możliwości i potrzeb klienta. Trening personalny jest całkowicie ułożony pod potrzeby klienta w zależności od jego potrzeb oraz oczekiwań. Jeżeli chcesz nauczyć się bardziej zaawansowanych elementów to będzie idealny trening dla Ciebie.