Agnieszka Magierska


Kalistenika stała się moją pasją już od pierwszego treningu ponad 5 lat temu. Sport w tamtym momencie mojego życia stał się dla mnie całkowita odskocznią. Długo szukałam dyscypliny idealnej dla siebie, która sprawi, że będę stawać się najlepszą wersją samej siebie. I wtedy poznałam kalistnikę. Do dziś pamiętam pierwsze może i błahe elementy ale pierwsza pompka czy pierwsze podciągnięcie to dla mnie wtedy było coś WOW. Doświadczenie zdobywałam podczas różnego rodzaju szkoleń oraz warsztatów, m.in. udział w warsztatach z „pracy na kółkach gimnastycznych” czy „kształtowaniem siły specjalnej” prowadzonych przez założycieli gimanstycy.pl. Udział w obozie gimnastycznym prowadzonym przez Mistrzów Olimpijskich nauczył mnie, że bariery siedzą tylko w naszej głowie Kalistenika jest dyscypliną, w której można rozwijać się ciągle i ciągle bo zawsze będziemy stawiać przed sobą nowe cele i wyzwania, a jednocześnie możemy ją trenować w każdym miejscu na ziemi. . Otwarcie Iron Studio całkowicie zmieniło moje życie, które jak wcześniej myślałam jest już stabilne i poukładane. Na Sali zobaczycie mnie nie tylko podczas treningu ale i pomogę wam rozwiązać wszelkie wątpliwości oraz załatwicie ze mną wszelkie formalności. Jestem zawsze do waszej dyspozycji.

Albin Hlebko


Cześć nazywam się Albin Hlebko, od najmłodszych lat próbuję różnych dyscyplin sportowych, a od 2 lat moją pasją są biegi OCR. Pozwalają mi one rozwijać zarówno wytrzymałość jak i siłę. Interesuje się również gotowaniem, lubię eksperymentować w kuchni oraz odkrywać nowe smaki. Zapraszam na moje zajęcia, na których będę mógł podzielić się z wami swoją pasją. Na Sali spotkacie mnie podczas zajęć dla dzieci oraz dorosłych.

Jerzy Bukarewicz


Jestem Instruktorem kalisteniki, pasjonatem wszelkiej aktywności fizycznej! Doświadczenie zdobywałem podczas wielu szkoleń oraz Warsztatów! Uważam, że nie ma złej aktywności, a systematyczną pracą jesteśmy w stanie bez problemu osiągnąć cele, które sobie wyznaczamy! Sport jest moją największą pasją, którą zmieniłem w styl życia! Uwielbiam treningi w formie zabawy-wyzwania , kiedy mogę powalczyć sam ze sobą i swoimi słabymi punktami lub zrobić coś zupełnie nowego! Kocham modyfikować ćwiczenia, dlatego zawsze daje swojemu organizmowi nowy bodziec. To wszystko sprawia, że kalistenika jest dla mnie uniwersalną formą treningu!