Agnieszka Magierska


Kalistenika stała się moją pasją już od pierwszego treningu ponad 5 lat temu. Sport w tamtym momencie mojego życia stał się dla mnie całkowita odskocznią. Długo szukałam dyscypliny idealnej dla siebie, która sprawi, że będę stawać się najlepszą wersją samej siebie. I wtedy poznałam kalistnikę. Do dziś pamiętam pierwsze może i błahe elementy ale pierwsza pompka czy pierwsze podciągnięcie to dla mnie wtedy było coś WOW. Doświadczenie zdobywałam podczas różnego rodzaju szkoleń oraz warsztatów, m.in. udział w warsztatach z „pracy na kółkach gimnastycznych” czy „kształtowaniem siły specjalnej” prowadzonych przez założycieli gimanstycy.pl. Udział w obozie gimnastycznym prowadzonym przez Mistrzów Olimpijskich nauczył mnie, że bariery siedzą tylko w naszej głowie Kalistenika jest dyscypliną, w której można rozwijać się ciągle i ciągle bo zawsze będziemy stawiać przed sobą nowe cele i wyzwania, a jednocześnie możemy ją trenować w każdym miejscu na ziemi. . Otwarcie Iron Studio całkowicie zmieniło moje życie, które jak wcześniej myślałam jest już stabilne i poukładane. Na Sali zobaczycie mnie nie tylko podczas treningu ale i pomogę wam rozwiązać wszelkie wątpliwości oraz załatwicie ze mną wszelkie formalności. Jestem zawsze do waszej dyspozycji.

Mateusz Sinkiewicz


Trener Personalny Kalisteniki. Kalistenika to jego pasja, doświadczenie zdobywał na wielu szkoleniach, m. in. z trenerami Ghetto Workout Poland Warszawa, swoją wiedzę i umiejętności pogłębiał również na szkoleniach z gimnastyki sportowej z medalistą olimpijskim Adamem Kierzkowskim. Stale się szkoli i dokształca co owocuje coraz lepszym progresem u jego podopiecznych, wypatrzy i skoryguje każdy błąd, a jeśli coś „nie idzie” zmienia system treningowy. Jego cel to pomaganie ludziom i osiąganie przez nich tego co kiedyś wydawać się mogło nieosiągalne! Oczywiście, tak jak Agnieszka jest drugim współzałożycielem Iron Studio.

Albin Hlebko


Cześć nazywam się Albin Hlebko, od najmłodszych lat próbuję różnych dyscyplin sportowych, a od 2 lat moją pasją są biegi OCR. Pozwalają mi one rozwijać zarówno wytrzymałość jak i siłę. Interesuje się również gotowaniem, lubię eksperymentować w kuchni oraz odkrywać nowe smaki. Zapraszam na moje zajęcia, na których będę mógł podzielić się z wami swoją pasją. Na Sali spotkacie mnie podczas zajęć dla dzieci oraz dorosłych.

Dominik Pabich


Specjalista od treningu z dużym obciążeniem. Wypatrzy i skoryguje najmniejszy szczegół techniczny wykonywanego ćwiczenia. Jego metody treningowe poparte są wieloletnim doświadczeniem w tej dyscyplinie. Nauczy was jak w odpowiedni sposób poprzez rozgrzewkę oraz aktywacje przygotować ciało do treningu z dodatkowym obciążeniem tak aby uniknąć niepotrzebnych kontuzji.

Ada Pankowska – Michalczyk


Tancerka, choreograf pedagog tańca w Legnickim Teatrze Avatar. Prowadząc swoje zajęcia taneczne duży nacisk stawia na przygotowanie motoryczne, siłowe oraz wytrzymałościowe swoich tancerzy. Uwielbia treningi gimnastyczne i akrobatyczne, swoich sił próbowała również w trójboju siłowym, od 2019r. trenuje kalistenikę. Stale rozwija się jako trener uczestnicząc w różnego rodzaju kursach, szkoleniach oraz warsztatach.